Midilli Adası Plajları

Midilli Adası Plajları

Molivos Plajı Sizler için Midilli Adası'nda bulunan en iyi plajları listeledik.
 

Petra Plajı

Petra köyünde bulunan plaj oldukça büyüktür. Bir plajda arayacağınız şemsiye, şezlong, duş ve soyunma kabinleri gibi bir çok olanak mevcut. Adanın başkenti olan Midilli (Mytilene) şehrinin 57 km kuzey batısında bulunur.

 

Molivos Plajı

Molivos plajı çakıllı bir kıyıya ve kumlu bir deniz tabanına sahiptir. Denizin temiz, plajın düzenli olması gibi sebeplerden dolayı "Mavi Bayrak" ile ödüllendirilmiştir. Güzel bir doğal çevreye sahiptir ve çok çeşitli su sporları sunarak açıkça iyi organize edilmiştir. Plajın yakınlarında deniz manzaralı oteller ve restoranlar bulmanız mümkün. Adanın başkenti olan Midilli şehrinin 60 km kuzey batısında bulunur.

 

Vatera Plajı

Vatera Plajı Midilli Adası'nın en büyük ve en uzun plajlarından biridir. Denizinin berraklığı sayesidne Molivos Plajı gibi Mavi Bayrak ödülü bulunmaktadır. Adanın başkenti olan Midilli şehrinin 50 km güney batısında bulunur.

 

Skala Eressos Plajı

Plaja yakında çok sayıda kafe, bar, restoran bulunmakta. Yaz sezonu boyunca çok fazla sayıda turist Skala Eresou plajını ziyaret ediyor. Adanın başkenti olan Midilli şehrinin 85 km batısında bulunur.

 

Skala Kallonis Plajı

Plajda sunulan şemsiye, şezlong gibi olanaklar turistler için oldukça üst seviyededir. Kalloni Körfezi'nin yakınlarında daha fazla plaj da bulabilirsiniz. Adanın başkenti olan Midilli şehrinin 42 km batısında bulunur.


Sizler için hazırladığımız Midilli Adası rehber sayfalarımızı ziyaret ederek gezinizi planlamaya başlayabilirsiniz.