TUR PAKETLERİ TUR PAKETLERİ

Jale 6 Tekne Turu

12 ada bölgesinde eşsiz koylarımızın tanıtımını ve turu

PROGRAM

Ayvalık merkezde gemilerin önünde bulunan Jalem Tur standından saat 09:00 ile 11:00 arasında bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz. 11:30 ‘da eşsiz koylarımızı hareket ediyoruz. 12 ada bölgesinde eşsiz koylarımızın tanıtımını yaptıktan hemen sonra rüzgarın durumuna göre 12 ada bölgesinin herhangi bir 3 adasında canlı müzik, animasyon, eğlence ile birlikte 1’er saat yüzme molası veriyoruz.

1inci yüzme molamızın ardından öğle yemeğinde limitsiz taze balık, salata, makarna, ekmek ve meyve ikramımız (mevsim meyvesi ) bulunmaktadır. Son adamız olan antik Cunda adasında 1 saat serbest zaman veriyoruz. Bu serbest zamanda konuklarımız birbirinden güzel oymalarla süslenmiş balkon ayakları ve üzerindeki motiflerle geçmişin izlerini taşıyan tarihi evler arasında dolaşabilir, cundanın eşsiz tadlarından tadabilirler.

Cunda’daki keyifli ziyaretimizin ardından belirlenen zaman diliminde teknelerimize gelip rüzgara karşı duran yel değirmenlerini arkamızda bırakıp dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. 18:30 – 19:00 arasında Ayvalık merkez limanına yanaşmış oluyoruz. Bir başka Jalem Turizm turunda buluşabilmek dileğiyle ayrılıyoruz.

Gruplar için;İletişim: 0 554 835 5797